چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

الجریده چاپ قاهره: موشک های نقطه زن که رژیم ایران برای حماس در غزه فرستاد، به دست داعش افتاد

رادیو پیام اسرائیل: یک روزنامه مصری نوشت که گروه تروریستی داعش در شبه جزیره سینا توانسته است بر یک محموله بزرگ اسلحه حکومت ایران که به صورت قاچاق برای حماس در غزه فرستاده می شد مسلط شود و آن را به سود خود مصادره کند.

در گزارش های پیشین گفته شده بود که حکومت ایران در سال های اخیر ده ها کاروان بزرگ جنگ افزار برای حماس و سازمان های تروریستی دیگر در غزه، از طریق شبه جزیره سینا فرستاده است.

به گفته آگاهان، برخی از این محموله ها از طریق سودان به شبه جزیره سینا رسیده و از آن جا به مرز غزه انتقال یافته و از طریق تونل های زیرزمینی وارد آنجا شده است. در برخی موارد، این جنگ افزارها از طریق سومالی به شبه جزیره سینا رسیده و از آن جا توانست اعراب بَدَوی وارد غزه شده است.

جمهوری اسلامی داعشی صفت. عملکرد و جنایت های عوامل جمهوری اسلامی در حق مردم شریف و ستمدیده ایران، بسیار بدتر از جنایتکاران اسلامی داعش است. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست». سرنگون باد جمهوری اسلامی ـ سکولاریسم برای آینده ایران.

روزنامه “الجریده” چاپ قاهره، از قول یک مقام امنیتی ارشد مصری، که نامش را نبرد، نوشت که این محموله شامل موشک های نقطه زن بوده که اخیرا در ایران تکمیل گردیده و اکنون رژیم می کوشد آن ها را به دست عوامل خود در غزه نیز برساند.

سرکردگان حماس در هفته های اخیر تهدید کرده بودند که آنان موشک های دقیق تری با برد بیشتر در اختیار دارند و می تواند آن ها را به سوی نواحی پرجمعیت در مرکز اسرائیل شلیک کنند. منابع اطلاعاتی در اسرائیل نسبت به این خبر سکوت کرده اند.

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد و خونخوار، پدرخوانده طالبان و داعش و دیگر تروریست های چند دهه گذشته در جهان است. آخوند ها و جمهوری اسلامی دشمنان حقیقی ایران. «دشمن ما همین جاست دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

الجریده نوشت: گروه داعش که بر این محموله اسلحه مسلط گردیده، چندی پیش روابط همکاری خود با حماس را متوقف ساخته و طرفین به دشمنی علیه یکدیگر پرداخته اند و اکنون داعش بر این محموله مسلط می شود.

به نوشتۀ “الجریده مقام امنیتی مصری، از رسیدن موشک های نقطه زن به دست داعش در شبه جزیره سینا ابراز نگرانی شدید کرد و گفت که این گونه جنگ افزارها ممکن است باعث کشته شدن شمار بیشتری از سربازان مصری شود.