چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

وزیر خارجه آمریکا :آیت الله خامنه ای ریا کار است ـ (سکوت در مقابل مسلمانان چین…)

وزیر خارجه ایالات متحده در یک پیام توییتری با ریاکار خواندن رهبر  جمهوری اسلامی از سکوت کامل آیت الله خامنه ای در برابر مسائل اقلیت مسلمان اویغور در چین انتقاد کرد.

او با ذکر این که چین یکی از بزرگترین مشتریان نفت ایران است از اینکه رهبر جمهوری اسلامی تاکنون هیچ واکنشی به بازداشت و حبس شمار بسیار زیاد مسلمانان در چین نداشته خورده گرفته است.

عکس از آخوند قاتل خامنه ای و پاسداران جنایتکار، تروریست ها. فاسدین، دزد ها، دشمنان حقیقی ایران و مردم شریف ایران. دشمن ما همینجاست، الکی میگن آمریکاست.

وضعیت مسلمانان در سین کیانگ واکنش فزاینده کشورهای غربی از جمله ایالات متحده کانادا فرانسه و آلمان را در پی داشت و در آخرین تحولات ۱۵ سفیر خارجی در چین در اقدامی هماهنگ و بی سابقه با ای نگرانی خود را از این وضعیت ابراز داشتند منطقه شین جیان در شمال غربی چین که پیش‌تر ترکستان شرقی نامیده می‌شد با مرکزی که شرق شهر ارومچی وسعتی بیش از خاک ایران دارد این منطقه بیش از شهرهای باستانی مانند خودتان و کاشغر را در خود جای داده که در دوران کهن زیستگاه اقوام ایرانی تبار نیز مانند سکاها نیز بوده است امروزه حدود نیمی از ۲۲ میلیون جمعیت سین کیانگ با زبان ترکی صحبت می کنند که به خط عربی با رسم‌الخط فارسی نوشته می شود سابقه گزارش های مربوط به آزار و بد رفتاری دولت چین با اقلیت مسلمان به یک دهه پیش باز می‌گردد اما منابع مختلف می‌گویند این آزارها طی سال گذشته تشکیل شده است وضعیت به گونه‌ای است که کارشناسان منطقه و رسانه های گوناگون مانند روزنامه بریتانیایی گاردین می‌نویسد که عملا ۱۲ میلیون مسلمان در خانه و کاشانه خود توسط دولت چین به گروگان گرفته شده اند و در حبس به سر می‌برند.

دیوار نویسی مرگ بر خامنه ای و دیکتاتور در خیابان های ایران. این کاری است که همیشه و در هر فرصتی انجام گیرد.

بنابراین گزارش برگزاری مراسم ماه رمضان نماز خواندن و روزه گرفتن رویش گذاشتن و حجاب در داشتن برای نسل جدید آنها ممنوع شده و مغز استفاده از نام های اسلامی نیز برای کودکانشان ممنوع است.

خامنه ای و بشار اسد، دو قاتل و جنایتکار و تروریست.

جمهوری اسلامی برای حفظ منافع خود بشار اسد سوریه را که کشورش را به ویرانی کشانده و نیم میلیون از مردم سوریه را به قتل رسانده میلیاردها خرج کرده و جوانان ایران را به کشتن می دهد اما برای مسلمانان در چین ریشه ایرانی هم دارند دست به اقدامی نمی زنند.