جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

قول وزیر آموزش و پرورش ایران به مراجع مذهبی: افزایش سهمیه «طلاب، (مغز فیسل شده و عقب مانده ها)» در دانشگاه فرهنگیان

قول وزیر آموزش و پرورش ایران به مراجع مذهبی: افزایش سهمیه «طلاب» در دانشگاه فرهنگیان

رادیو زمانه ـ چند روز پس از اعتصاب معلمان در ایران، وزیر آموزش و پرورش راهی قم شد تا با «مراجع تقلید» دیدار و گفت‌وگو کند. نتیجه این دیدارها هم تاکید وزیر بر افزایش سهمیه «طلاب» در آموزش و پرورش بود و دستور مراجع تقلید هم «اسلامی کردن آموزش و پرورش».

محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش جمهوری اسلامی در حالیکه اعتصاب گسترده دو روزه معلمان را نادیده گرفت و واکنشی به خواست‌های معلمان نشان نداد، پنجشنبه ۲۶ مهر به قم رفت تا با مقام‌های مذهبی و مراجع تقلید دیدار کند.

معلمان ایران ۲۲ و ۲۳ مهر در اعتراض به وضعیت معیشتی خود و خصوصی‌سازی آموزش و پرورش در محل کار تحصن کردند.

تحصن معلمان در اعتراض به وضعیت معیشتی و خصوصی‌سازی آموزش و پرورش.

در جریان این اعتصاب دو روزه محمدرضا رمضان‌زاده دبیر شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی معلمان، عبدالرضا قنبری و امین عظیمی بازداشت شدند. پیشتر نیز عباس واحدیان و محمدصالح شکری در مشهد و سقز بازداشت شده بودند.

علاوه بر این، معلمان شرکت کننده در اعتصاب هم از سوی حراست آموزش و پرورش و نهادهای امنیتی تهدید شده‌اند. وزیر آموزش و پرورش  که در واکنش به این رخداد و مطالبات معلمان «سکوت» پیشه کرده، برای جلب رضایت مراجع مذهبی راهی قم شد.

تا زمانی که ایرانی ها کتاب های مستند در نقد اسلام را نخوانند، همچنان ملتی عقب مانده و ذلیل در دستان آخوند ها و مداحان باقی خواهند ماند.

او پس از دیدار با سه تن از مراجع مذهبی شیعیان، افزایش سهمیه «طلاب» در دانشگاه فرهنگیان و استخدام آنان در وزارت آموزش و پرورش را از دستاوردهای این سفر و برنامه وزارت آموزش و پرورش برای جبران کمبود معلم اعلام کرد.

بطحایی گفت که در صورت موافقت ستاد کل نیروهای مسلح، ظرفیت پذیرش «طلاب» در دانشگاه فرهنگیان افزایش خواهد یافت.

جمهوری اسلامی و آخوند ها، عامل اصلی تمام جنایات، عقب ماندگی کشور، و مشکلات فراوان برای زندگی کردن مردم ستمدیده در ایرانند. «دشمن ما همین جاست دروغ میگن آمریکاست».

دانشگاه فرهنگیان در سال جاری ۵۰۰ سهمیه به دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه اختصاص داده است. به گفته وزیر آموزش و پرورش این

افراد به عنوان معلم در آموزش و پرورش استخدام خواهند شد.

مرگ بر جمهوری اسلامی دشمن ایران و ایرانیان ـ آزادی ایران و برابری قانونی زنان و مردان ایرانی ـ «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست». سکولاریسم برای ایران.

بطحایی در حالی از تلاش برای افزایش سهمیه طلاب در دانشگاه فرهنگیان و استخدام آنان در وزارت آموزش و پرورش خبر داده که خواسته معلمان حق التدریسی و خرید خدمت را به بهانه «افزایش بار مالی»، «کمبود بودجه» و «طرح واگذاری خدمات به بخش خصوصی» نپذیرفته است.

او پیشتر گفته بود که وزارت آموزش و پرورش در سال آینده با کمبود ۷۰ هزار معلم روبرو خواهد شد.

اعراب و فرهنگ اسلامی، دو مرتبه به ایران تهاجم فرهنگی کردند… اولین تاریخ مربوط به۱۴۰۰ سال قبل و حمله وحشیانه و خونین اعراب به ایران… و دومین بار نیز در سال ۱۳۵۷به سرکردگی آیت الله خمینی جنایتکار و فاشیست اسلامی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

دستور مراجع به وزیر: آموزش و پرورش را «اسلامی» کنید

وزیر آموزش و پرورش استخدام دانش‌آموختگان حوزه‌های علیمه در آموزش و پرورش را بخشی از «همکاری» این وزارتخانه با حوزه‌های علمیه خواند که به دلیل کمبود بودجه «بخشی از آن اجرایی نشده است».

وزارت آموزش و پرورش و حوزه علمیه قم تفاهمنامه همکاری امضاء کرده‌اند. براساس این تفاهمنامه حدود ۱۹ هزار مبلغ مذهبی به منظور آنچه که «پاسخگویی به شبهات» دانش‌آموزان اعلام شده، به مدارس اعزام خواهند شد.

بیکاری و فقر و نداری و آوارگی کارگران و اکثریت مردم ستمدیده ایران، تا زندگی اشرافی و سرمایه دارانه آخوندهای بیکار و مفتخور و مرتجع و سران و گماشتگان رژیم اسلامی. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

این در حالی است که حدود ۵۰۰۰ مبلغ مذهبی نیز به صورت تمام وقت در مدارس حضور دارند.

«تهیه و تدوین برنامه‌های تربیتی و فرهنگی مدارس»، «تامین نیازهای مذهبی مدارس»، «جذب، آموزش و ابلاغ مبلغان مدارس امین»، «اهتمام برای اقامه نماز جماعت در مدارس» و «بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های موجود برای اجرای طرح تربیتی» از دیگر موارد تفاهمنامه موسوم به «امین» وزارت آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه اعلام شده است.

ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید هم از وزیر آموزش و پرورش خواست تا دانش‌آموزان را با «مساجد» و «جلسات مذهبی» بیشتر آشنا کند.

او این اقدام را برای «تربیت اخلاقی» دانش‌آموزان ضروری خواند و گفت این کار دانش‌آموزان را «بیمه» می‌کند.

مکارم شیرازی در ادامه سند ۲۰۳۰ که با مخالفت نمایندگان مجلس و رهبر جمهوری اسلامی از دستور کار وزارت آموزش و پرورش خارج شد را «خیانت در لباس خدمت» دانست که به دنبال انتقال فرهنگ غربی و افزایش آسیب‌های اجتماعی است.

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

او از وزیر آموزش و پرورش خواست که «مراقب افراد نفوذی» در وزارتخانه باشد.

نوری همدانی و علوی گرگانی دو مرجع تقلید دیگر هم از وزیر آموزش و پرورش خواسته‌اند که «بازشناسی و بازشناساندن اسلام» و «تربیت جوانان در دامن اسلام» را در دستور کار قرار دهند.

آخوند خوب، آخوند مُرده است. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست». آزادی و سکولاریسم برای ایران.