جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

خدمات جنسی علم الهدی به زائران؛ و باقی ماجرا…

دادستان خامنه ای در تهران خبر از صدور کیفرخواست برای مدیران مسئول روزنامه‌های شرق و شهروند داده است. موضوع بر سر گزارشی است درباره عرضه خدمات جنسی زنان در مشهد.

ایران پرس نیوز ـ دادستان تهران علت صدور کیفرخواست برای مدیران مسئول این دو روزنامه‌ را “انتشار برخی اخبار” اعلام کرده است. موضوعی که ناخشنودی دادستان تهران و مسئولان جمهوری اسلامی را برانگیخته است مربوط به گزارشی می‌شود که روزنامه‌های شرق و شهروند درباره حاشیه‌های سفر عراقی‌ها به مشهد منتشر کرده‌اند.

گزارش مستند به گفت‌وگویی است که با محمد قانعی، رئیس اتحادیه هتل‌داران خراسان رضوی صورت گرفته است. خبرگزاری ایسنا به نقل از اظهارات قانعی در این گفت‌وگو نوشته است: «در شهری مثل مشهد که زائرپذیر است، مراوده و مراجعه افراد غیرایرانی به خصوص عرب‌های عراق خیلی بیشتر مشهود است و حالا با مطرح شدن موضوع ازدواج موقت باید بیشتر مراقب باشیم.»

تن فروشی و یا فحشای دختران ایرانی با مسافرین عراقی در شهر مشهد. آخوند ها و جمهوری اسلامی، ایران را به اوج ذلت و بدبختی و بی آبروی و شرافت کشانده اند.

در گزارش روزنامه‌های شرق و شهروند از وجود ۶۰۰۰ خانه‌مسافر در مشهد سخن رفته که برای ارائه خدمات جنسی زنان به گردشگران عراقی راه‌اندازی شده‌اند.

رئیس اتحادیه هتل‌داران استان خراسان رضوی گفته است که تعداد خانه‌مسافرها در این استان بیش از هفت هزار واحد است و تنها ۶۰۰ خانه مجوز قانونی دارند.

باید یادآور شد که سه سال پیش نیز روزنامه “گاردین” گزارش مشابهی درباره پدیده “سکس‌توریسم” در شهر زیارتی مشهد منتشر کرده بود.