چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

نتانیاهو دوباره به دیدار پوتین میرود تا برای ادامه حملات علیه پاسداران در سوریه همآهنگی کند

رادیو پیام اسرائیل ـ پس از چند هفته که گمان می رفت روابط روسیه و اسرائیل وارد یک مرحله پر تنش گردیده، دفتر نخست وزیر در در اورشلیم اعلام داشت که به زودی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، برای دیدار تازه ای با پرزیدنت پوتین رهسپار مسکو خواهد شد.

از هنگامی که یک هواپیمای نظامی روسی از نوع ایلیوشین بیست هدف یک موشک ارتش سوریه قرار گرفت و همه پانزده نفر سرنشینان او جان باختند، این نخستین دیدار بین رهبران اسرائیل و روسیه خواهد بود.

در هفته های اخیر، در تلاش برای ادامه همآهنگی عملیات نظامی بین اسرائیل و روسیه، فرمانده نیروی هوایی اسرائیل و چند تن از امیران ارتش به مسکو رفتند. ولی تحکیم این همآهنگی، مستلزم سفر نتانیاهو و گفتگوی او با پوتین می باشد.

لزوم تحکیم همآهنگی، به ویژه به علت آن است که روسیه قصد دارد چهار فروند سامانه های ضد موشکی اس – ۳۰۰ در سوریه مستقر سازد که ادامه عملیات هوایی اسرائیل علیه مواضع سپاه قدس را به خطر می اندازد و اسرائیل می خواهد همراه با همآهنگی کامل با ارتش روسیه، به این حملات هوایی ادامه دهد.

سپاه پاسداران رژیم، سرمایه داران، دزد ها، تروریست ها، جنایتکاران، چماقداران، طالبان و داعشی ها، خونخواران، شکنجه گران اسلامی، دشمنان قسم خورده ایران و مردم ستمدیده ایران. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

بنیامین نتانیاهو پیش از جلسه امروز هیات دولت نیز دوباره گفت که اسرائیل همچنان به حملات هوایی خود علیه مواضع سپاه قدس در سوریه ادامه خواهد داد، تا نگذارد سپاه پاسداران در خاک آن کشور مستقر گردد.

آگاهان در اورشلیم می گویند: روسیه تردیدی ندارد که نخست وزیر اسرائیل در بیان این سخنان جدی می باشد و نادیده گرفتن آن ممکن است موجب درگیری نظامی بین اسرائیل و روسیه در خاک سوریه گردد – امری که هیچیک از دو کشور خواهان آن نیست.

مرگ بر سپاهی و بسیجی و یا همان اراذل و اوباشان و چماقداران و شکنجه گران رژیم جمهوری اسلامی و دشمنان ایران و ایرانیان. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

مقامات دفاعی اسرائیل نیز هشدار داده اند که عملیات نیروی هوایی این کشور برای جلوگیری از انتقال سلاح های ارسالی ایران به حزب الله لبنان ادامه خواهد یافت.

عکس از آخوند قاتل خامنه ای و پاسداران جنایتکار، تروریست ها. فاسدین، دزد ها، دشمنان حقیقی ایران و مردم شریف ایران. دشمن ما همینجاست، الکی میگن آمریکاست.

حکومت ایران از جنگ افزارها را از تهران به دمشق می فرستد، تا از آن جا به لبنان منقل گردد. اسرائیل تا کنون ده ها بار این محموله ها را بمباران و نابود کرده است.