جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

ام القرای جهان اسلام دیگر به درد نمازخواندن هم نمیخورد!

 در ساعات اول بازگشت آیت‌الله خمینی از فرانسه به ایران، او سخنرانی‌ای در بهشت‌زهرا انجام داد که درواقع باید آن را «مانیفست جمهوری اسلامی» بخوانیم.

imam_092818.jpg

بنیان‌گذار جمهوری اسلامی در آن سخنرانی گفت: علاوه بر اینکه زندگی مادی شمارا را می‌خواهیم مرفه بشود زندگی معنوی شمارا هم می‌خواهیم مرفه باشد. شما به معنویات احتیاج دارید معنویات ما را بردند این‌ها. دل‌خوش نباشید که مسکن فقط می‌سازیم آب و برق را مجانی می‌کنیم اتوبوس را مجانی می‌کنیم دل‌خوش به این مقدار نباشید معنویات شمارا روحیات شمارا عظمت میدیم. شمارا به مقام انسانیت می‌رسانیم… ما هم دنیا را آباد می‌کنیم هم آخرت را.

او پس‌ازآنکه مدل‌های پیشنهادی خود را از رفاه مادی و آرامش معنوی ارائه داد به کاخ دادگستری و بانک‌ها در رژیم پهلوی اشاره کرد: در دادگستری کاخ درست‌شده است لاکن دادگستری نیست دادخواهی نیست فقط کاخ است بانک‌ها به‌تدریج باید تعدیل بشد و ربا به‌کلی قطع بشد.

خمینی، آخوند چلاد و خونخواری که برای نابودی ایران آمد.

پس‌ازآن «کارمزد» از نهایت ۱۰% پیش از انقلاب به ۲۱% رسید و نهایت با تدوین برنامه توسعه پنج‌ساله سوم (۱۳۷۹ ـ ۱۳۸۳) به ۴۳% و اکنون نیز از ۷۴% تا ۸۷% است!

از سوی دیگر مدیرکل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی سال گذشته در خرداد ۱۳۹۶ با تأکید بر اینکه سن فحشا در ایران پایین است از رکورد سن دختران فراری ۹ سال خبر داد و وضعیت فساد جنسی را بحرانی اعلام کرد، بنا به گفته این مقام مسئول: بر اساس آمار به‌دست‌آمده از دختران فراری در شهر تهران، میانگین سن دختران فراری ۹ تا ۱۷ سال است.

از سوی دیگر، دکتر قرایی رئیس انجمن جامعه‌شناسی ایران اواسط سال ۱۳۹۴ اعلام کرد که در حال حاضر سن روسپی‌گری در ایران حدود ۸-۱۰ سال کاهش‌یافته و از سن ۲۰ تا ۳۰ سال به ۱۲ تا ۱۸ سال رسیده است، وی البته این کاهش سن را مربوط به افزایش برخی آسیب‌های اجتماعی نظیر افزایش طلاق، تنوع‌طلبی مردها، عدم امکان ازدواج، اعتیاد، بیکاری و …. دانست.

یک کارشناس آسیب‌های اجتماعی نیز آمار مراکز فحشا در سطح شهر تهران را ۸۰۰۰ باند اعلام کرد، معینی کارشناس آسیب‌های اجتماعی، در همایش بررسی آسیب‌های اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی در اردیبهشت ۱۳۹۷ گفته: طبق آمار در مدت ۷ سال متوسط سن فحشا از ۲۸ سال به زیر ۲۰ سال رسیده و در حال حاضر کف این سن تا ۱۳ سالگی پایین آمده یعنی در میان نوجوانان به‌طور روزافزونی گسترش‌یافته است.

01.jpg

این حاصل ۳۹ سال «مانیفست جمهوری اسلامی» آیت‌الله خمینی است، او و همچنین جانشینش آیت‌الله خامنه‌ای بارها و باافتخار از جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان نگین عالم تشییع و «ام القرای جهان اسلام» نامبرده، از آیت‌الله خامنه‌ای در رسانه‌های رسمی جمهوری اسلامی اکنون به‌عنوان «ولی امر مسلمین جهان» یاد می‌شود.

اکنون آن «زندگی معنوی» و «مقام انسانیت» به‌گونه‌ای شده است که حتی نزدیک‌ترین فرد به بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، امام خمینی معتقداست که «ام القرای اسلام» دیگر حتی به درد نمازخواندن هم نمی‌خورد.

02.jpg
در حال خواندن نماز با کیفیت در کانادا

نعیمه اشراقی، نوه دختری روح‌الله خمینی، درباره دلایل زندگی دخترش در کانادا می‌گوید: برای چی نباید دخترم را بفرستم کانادا؟ آنجا شرایط و فضایی دارد که دختر من می‌تواند ایمان و اعتقاداتش را محکم‌تر کند. کیفیت نمازی که در کانادا می‌خواند به‌مراتب بیشتر از ایران است. تابه‌حال چندین جلد مفاتیح برایش پست کردم. عمراً اگر اینجا این‌قدر دعا می‌خواند. من خودم هم از شرایطی که برای ایران به وجود آمده ناراحتم ولی کاری از دستم برنمی‌آید

سخنان نوه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی را درواقع باید پایان «مانیفست جمهوری اسلامی» و وعده‌های آرمانی و چه‌بسا پوچ آیت‌الله خمینی دانست، نظامی که نه‌تنها نتوانست رفاه مادی و معنوی به ارمغان بیاورد بلکه شهروندانش را به حضیض ذلت و فسادی رساند که کارگزار تربیتی‌اش خود اذعان به سن فحشاء ۹ و ۱۲ سالگی دارد.

امیرفرشاد ابراهیمی – ایران بریفینگ