چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

جنایات کشتار خونین اهواز، سناریوی «تروریست های سپاه پاسداران» + ویدیو ها

نویسنده: جمشید مرادی

کار و وظیفه شغلی نیروهای اطلاعات و سپاه پاسداران رژیم جمهوری اسلامی این است که مداوما نقشه های شوم برای مردم ایران و ایران بکشند. دائما با خشونت و جنگ و دروغ پردازی های فراوان در ایران و منطقه و جهان ایجاد بحران کنند. مخالفین سیاسی را زندانی و شکنجه و اعدام کنند. این روش شغلی چهل ساله گماشتگان جنایتکار حکومت جهل و جنایت حاکم در ایران است. این جنایتکاران دشمنان حقیقی ایران هستند و نه آمریکا و اسرائیل…

ترس و وحشت از مرگ آیت الله موسوی جزایری بی خبر از همه جا نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه شهرستان اهواز را فرا گرفته است. مردم ساده دل را برای شهادت و بهشت رفتن تشویق میکند، اما نوبت خودش که رسیده از وحشت مُردن میلرزد!

همه وظیفه ارگان های نظامی و اطلاعاتی و مشخصا سپاه پاسداران در جهت حفظ و ادامه عمر جمهوری اسلامی به هر قیمت و جنایت ممکن است. پرونده سپاه پاسداران و سرکرده شان امثال قاسم سلیمانی ها بشدت خونین و سیاه است. این جنایتکاران برای بقاء حاضرند که هزاران کودکان را نیز به قتل برسانند و از آنطرف پشت سر جنازه کودکان لباس سیاه بپوشند و اشک تمساح بریزند و مظلوم نمای کنند.

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

کوتاه توضیحی در مورد نظامی ها و اطلاعاتی های رژیم اسلامی نوشتم که بگویم که با توجه به اظهار نظر های متناقض از طرف سران جمهوری اسلامی و نحوه عملکرد چهار نفر مسلح در به رگبار بستن سربازان و دیگر نیروهای مسلح حاضر و غیره… و بعد از آن نیز خبر مرگ هر چهار نفر که ابتدا گفته بودند که نفر چهارم دستگیر شده است، و دیگر اسناد ثابت میکند که جنایات دیروز یک سناریوی از قبل برنامه ریزی شده توسط سران و سپاه پاسداران رژیم است. نحوه عملکرد افراد مسلح و بعد از آن خبرهای آماده شده از طرف روئسای جمهوری اسلامی نیز شبهات فراوانی ایجاد کرده است.

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد و خونخوار، پدرخوانده طالبان و داعش و دیگر تروریست های چند دهه گذشته در جهان است. آخوند ها و جمهوری اسلامی دشمنان حقیقی ایران. «دشمن ما همین جاست دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

و دلیل این جنایت نیز به این بر میگردد به اینکه با توجه به خروج آمریکا از برجام و شروع تحریم های کمر شکن اقتصادی و نظامی و غیره توسط آمریکا و دیگر کشورهای طرف معامله با ایران، دیگر جمهوری اسلامی همچون گذشته  توانائی اداره امور کشور را ندارد،و هر آن ممکن است که اکثریت مردم گرسنه و ستمدیده  ایران دست به شورش خیابانی بزنند و خواهان سرنگونی حکومت شوند. اگر شرایط اقتصادی ایران به همینگونه به پیش برود، امکان به خیابان آمدن اکثریت فقیر و گرسنگان ایرانی کاملا منطقی و ممکن است. و واقعیت این است که جمهوری اسلامی و نیروهای نظامی و گماشتگانشان توان مقابله با خشم عمومی و نیروی مردم را نخواهند داشت و امر سرنگونی جمهوری اسلامی قطعی است. 

سخن آخر:

نسبت دادن جنایات روز گذشته اهواز به جریان الاحواز و یا داعش و یا دخالت عربستان… و لاغیره… و حتی پذیرش این جنایات توسط سخنگویان جریان الاحواز و داعش نیز یک دروغ آشکار توسط آن جریانات نظامی و خشونت طلب و تروریست است. دیروز در جریان یک رژه نظامی در شهر اهواز، یک حمله نظامی به شاهدین و نیروهای جمهوری اسلامی شده است، و ساعاتی بعد اعلام شد که قاتلین حمله کننده نیز کشته شدند، بنابر این، هم جریان الاهواز و هم داعش نیز به آسانی میتوانند که بعد از ختم داستان و برای تحکیم قدرتشان و تقویت روحی نیروها ادعا کنند که این حمله نظامی کار ما بوده است. و البته این ادعای کور باعث میشود که بسیاری نیز گمراه شوند و مسئولین اصلی این جنایت که سپاه پاسداران و اطلاعاتی های رژیم است را تبرئه نمایند. 

لطفا با دقت به سخنان  پاسدار سرتیپ! ابوالفضل شکارچی گوش کنید. از چند روز قبل… خبرگزاری های دیگه گفتند که این چهار نفر لباس سپاهی برتن داشتند… و تناقضات دیگر…