شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

امام حسین رفته بهشت، ایرانی های نادان چرا عزا گرفتید؟جمشید مرادی

نویسنده: جمشید مرادی

جنگی در حدود ۱۴۰۰ سال قبل در کربلا منطقه ای در عراق میان افراد حسین و یزید در گرفت.

یزیدی ها نفرات حسین را کشتند و سر حسین را هم بریدند. 

خوب حالا بعد از این چه اتفاقی می افتد؟

حسین به باور شیعیان که به او لقب جعلی امام هم داده اند ( من هم قبلا مسلمان شیعه بودم و هم اکنون باور به هیچ دینی ندارم)، بعد از مرگ یک راست رفته بهشت و عشق و حال! 

از هزار و چهارصد سال گذشته تا به هم اکنون حسین در بهشت به چه کاری مشغول است؟

کار حسین در بهش بنا به تعریف کتاب قرآن محمد که پدر بزرگ حسین نیز است، نوشیدن شراب و سکس و با حوریان زیباروی بهشتی است. به این معنی که جناب امام حسین یه جای شبیه به کاخ های دنیوی لم داده و رایگان میخورد و سکس میکند و میخوابد و دوباره وقتی که از خواب بلند شد این دور ادامه دارد. اون شراب و اون سکس با حوریان بهشتی هم نوش جان حسین. ما که بخیل نیستیم. 

کودک آزاری و جنایت بزرگسالان ایرانیان عقب مانده و نادان در ماه محرم.

حالا تکلیف یزید هم چه میشود؟

باز هم بنا به تعریف قرآن، یزید نیز بعد از مرگ دچار عذاب الهی و آتش جهنم می گردد. یعنی اینکه حدود هزار و چهارصد سال است که جناب یزید حسین کُش در آتش جهنم در حال مردن و زنده شدن و به اشد مجازات رسیدن است! آیا شکنجه و عذابی بالاتر از این داریم که شخصی را که زنده است در آتش بیندازند که تا بمیرد، و دوباره به قدرت خدای زنده شود که با اتش مجددی سوزانده… و این عمل در طول شبانه روز بارها و بارها تکرار گردد! 

با این حساب هم یزید به سزای جنایت حسین کَشی رسید، و هم آقای امام حسین نیز در فاحشه خانه الله در حال کیف و حال خودش است! 

حالا سوآل اینجاست که ایرانی اصلن به تو چه ارتباطی دارد؟ به تو ایرانی نادان و فریب آخوند شیاد خورده چه ارتباطی دارد که برای حسین عربستانی و یزید عربستانی که فامیلین نزدیک هم نیز بوده اند بر سر و سینه ات میزنی؟ آی حسین کشته شد؟ چرا به حال خودت گریه نمیکنی که حدود چهل سال است طرفداران حسینی در قدرت سیاسی و حکومت اسلامی خون تو را در شیشه کرده اند؟ 

کودک آزاری و جنایت بزرگسالان ایرانیان عقب مانده و نادان در ماه محرم.

ای ایرانی، تو اگر مظلوم پرست بودی و از ظلم یزیدیان ناراحت و عصبانی، خوب چرا یقه ظالم زمانه علی خامنه ای و دیگر چماقداران و جنایتکاران حاکم در ایران را نمی گیری؟

آیا ظلم خامنه ای و جمهوری اسلامی بدتر از یزیدیان زمانه نیست؟ اگر هست، که هست، پس چرا یقه همین یزدیانی همچون علی خامنه ای را نمیگیرید؟ پس چرا نسبت به اینهمه ظلم و ستم جمهوری اسلامی خفه خون گرفته اید؟ پس چرا اینقدر به دروغ ادای مظلوم نمای میکنید و حسین پرست شده اید؟

من میگم که تو ایرانی عزادار حسین داری خودت را فریب میدهی و خودت را عین یک آدم احمق یه تعداد کارهای احمقانه در ماه محرم انجام میدهی. و اگر یه ذره فهم و شعور و عقل و احسال آزادیخواهی در تو باشد، ماه خرافات و دروغگوئی و دکان بازری جهالت آخوند ها برای مردمان احمق را نمیخوری. ماه محرم ماه تحریم کردن و خندیدن به ریش آخوند و مداح است. ماه محرم ماه شادی کردن و روشنگری برای دیگران که دست از کارهای احمقانه و جهالت بداشتن است.

جمهوری اسلامی و آخوند ها، عامل اصلی تمام جنایات، عقب ماندگی کشور، و مشکلات فراوان برای زندگی کردن مردم ستمدیده در ایرانند. «دشمن ما همین جاست دروغ میگن آمریکاست».

و تو ای ایرانی، بدان و آگاه باش که تا زمانی که تو با حماقتت دنبال آخوند حکومت اسلامی و تبلیغات مسموم و دروغین اسلامی بدنبال علم و کُتل حسین و یزید براه می افتی، حق تو از زندگی کردن همین آخوند و اسلام و جمهوری اسلامی و بدبختی و بیکاری و فقر و نداری و آوارگیست. کسانی لیاقت زندگی در یک جامعه آزاد را دارند، که دارای افکاری انسان دوستانه و آزادیخواه و به روز باشند.

نه به خرافات و عقب ماندگی و اسلام زدگی و جهالت و نادانی در ایران.

به امید داشتن ایرانی آزاد و پیشرفته و مدرن و متمدن و سکولار.