شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

حمله با چاقو به دو طلبه در مشهد / آخوند خوب، آخوند مُرده است

ایران وایر – گزارش‌ها حکایت از آن دارد که دو طلبه به فاصله کمتر از یک هفته در یک محله مشهد با چاقو مورد حمله قرار گرفته‌اند که یکی از طلبه‌ها در کما به‌سر می‌برد.

محمد تولایی یکی از طلاب مدرسه علمیه «نورالرضا» مشهد است که شش روز پیش در حاشیه این شهر از سوی یک فرد ناشناس با ضربات چاقو به کما رفته است.

آخوند ها و جمهوری اسلامی دشمنان ایران. اعراب و فرهنگ اسلامی، دو مرتبه به ایران حمله نظامی و فرهنگی کردند… اولین تاریخ مربوط به ۱۴۰۰ سال قبل که ایران به تصرف سپاه اسلام در آمد… و دومین دفعه نیز در سال ۱۳۵۷ به سرکردگی جلاد و جنایتکاری بنام آیت الله خمینی. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

کانال تلگرام «قاصد‌نیوز» گزارش کرده این طلبه «داخل پیکان‌ش نشسته بوده تا از محل تحصیلش بره منزل، موتوری از کنارش رد میشه، چاقو رو فرو میکنه توی قفسه سینه‌ش و میره.»

این کانال به نقل از یکی از دوستان این طلبه نوشته که «چاقو تا یک سانتی قلب‌ش فرو میره و ریه شو پاره میکنه.»

آن‌طور که فعالان حزب‌الله در شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند این طلبه پس از انتقال به بیمارستان و عمل جراحی به کما رفته است.

جمهوری اسلامی و آخوند ها، عامل اصلی جنایات، عقب ماندگی ها، و فقر و بدبختی ها و مشکلات فراوان زندگی مردم ستمدیده ایرانند. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست». آزادی و سکولاریسم برای ایران.

حسن شمشادی٬ خبرنگار صدا و سیما هم نوشته که «خانواده این روحانی جوان، از عدم رسیدگی مناسب و به موقع به او در بیمارستان شهید کامیاب مشهد بشدت گله» دارند.

خواهر زاده این روحانی گفته که «برای چهار روز بستری بودن دایی محمد در این بیمارستان حدود سه میلیون تومان از ما گرفتند و هیچ کاری هم برایش نکردند.»

آخوند خوب، آخوند مُرده است.

شمشادی همچنین نوشته که این طلبه عصر روز پنج شنبه ۱۵ شهریور پس از خروج از کتابخانه در خیابان شیرازی «سوار پیکانش می‌شود که فردی موتورسوار از شیشه خودرو چاقویش را به سینه‌اش فرو کرده و می‌گریزد.»

مرگ بر حسن روحانی قاتل و جنایتکار ـ مرگ بر تروریست ها و فاسدین رژیم اسلامی ـ مرگ بر اصلاح طلبان اسلامی. آخوند خوب، آخوند مُرده است. آزادی و سکولاریسم برای ایران. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

خبرگزاری «حوزه‌نیوز» هم نوشته که این طلبه «پس از امور اولیه و ادامه روند درمانی، دچار مشکلی در قسمت قلب می‌شود و به همین علت به منظور عمل جراحی قلب باز به بیمارستان قائم مشهد منتقل شده که پس از عمل به هوش نیامده است.»

جمهوری اسلامی و آخوند ها، عامل اصلی تمام جنایات، عقب ماندگی کشور، و مشکلات فراوان برای زندگی کردن مردم ستمدیده در ایرانند. «دشمن ما همین جاست الگی میگن آمریکاست».

کانال «قاصد‌نیوز» همچنین خبر داده که طلبه دیگر مدرسه علمیه «نورالرضا» مشهد روز سه‌شنبه با حمله یک مرد چاقو به دست مواجه شده٬ اما توانسته «از مهلکه جان سالم بدر ببرد.»