جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

آیت الله مصباح یزدی (معروف به سلطان شکر): جمهوری اسلامی به تعداد انگشتان یک دست هم در دنیا دوست ندارد

حکومت خاصی هستیم

محمدتقی مصباح یزدی، “پدر معنوی” جمهوری اسلامی، با اشاره به اینکه نمی خواهد سیاه نمایی کند، اما حقیقت این است که جمهوری اسلامی در دنیا به اندازه انگشتان یک دست هم دوست ندارد، عملا باعث تضعیف نیروهای خودی جمهوری اسلامی شده است.

جمهوری اسلامی و آخوند ها، عامل اصلی جنایات، عقب ماندگی ها، و فقر و بدبختی ها و مشکلات فراوان زندگی مردم ستمدیده ایرانند. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

استاد علوم حوزه در ایران که در هجدهمین اجلاس سراسری “بسیج اساتید کشور” سخن می گفت در مورد موضع کشورهای جهان در مقابل جمهوری اسلامی افزود: «در بهترین حالت نسبت به ما بی‌تفاوت هستند. ممکن است به زبان نرم با ما صحبت کنند، اما تجربه نشان داده که با ما دشمن هستند».

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید.

پروژه دشمن سازی و دشمن نشان دادن تمام دنیا پروژه ایست که چهل سال در جمهوری اسلامی ادامه داشته است. تحلیلگران بارها مطرح کرده اند که حکومت ایران به “دشمن” احتیاج دارد و این موضوع، اتفاقا یکی از ادله مورد انتقاد معترضین به این حکومت است چراکه بارها مطرح شده است که طی ۴ دهه حکومت اسلام در ایران چطور حتی یک دوست در خارج از مرزها برای خود نداریم.

بهروز مفید – شبکه بیان