جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

روحانی: امکان ندارد بتوانید ما را به قبل از سال ۵۷ برگردانید

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، روز سه‌شنبه ۱۳ شهریور با اشاره به آنچه «دشمن»‌ نامید، گفت: «اینها می‌خواهند ما را به ۴۰ سال عقب برگردانند، تسلیم شویم و بگوییم اشتباه کردیم … این آرزوهای دشمن هیچ‌وقت محقق نخواهد شد.»

به گزارش خبرگزاری ایسنا، حسن روحانی این مطلب را در مراسم افتتاح طرح‌های پتروشیمی در عسلویه عنوان کرد و با ذکر این‌که «وارد مرحله جدیدی از توطئه بیگانگان شده‌ایم»، افزود که «امکان ندارد که بدخواهان موفق شوند ما را به قبل از سال ۵۷ برگردانند.»

آخوند جنایتکاری بنام حسن (فریدون) روحانی. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

آمریکا روز ۱۸ اردیبهشت از برجام خارج شد و سپس تحریم‌های سنگینی را دوباره علیه نفت و اقتصاد ایران وضع کرد و در عین حال مقام‌های ارشد آمریکایی خواستار تغییر رفتار جمهوری اسلامی و مذاکره با مقام‌های ایرانی در این ارتباط شده‌اند.

مقام‌های ارشد آمریکایی به‌خصوص خواستار تغییر رفتار جمهوری اسلامی در سیاست منطقه‌ای هستند اما حسن روحانی روز سه‌شنبه در بخشی از سخنانش گفت که «اینها می‌خواهند تسلیم شویم و بگوییم … اشتباه کردیم که به عنوان ایران می‌خواهیم در منطقه تأثیرگذار باشیم، اشتباه کردیم که گفتیم مردم‌سالاری دینی می‌خواهیم. این آرزوهای دشمن هیچ‌وقت محقق نخواهد شد.»

دشمن ایران همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران شاخص‌های اقتصادی ایران و به‌ویژه ارزش پول ملی را با بحران مواجه کرده و باعث بروز اعتراضات متعددی در شهرها و روستاهای کشور شده، اعتراضاتی که در بسیاری موارد با سرکوب دولتی مواجه شده است.

نه به حجاب زوری و جنایت اسلامی ـ آزادی پوشش ـ برابری قانونی و فرهنگی و اجتماعی زنان و مردان ایرانی. سکولاریسم برای ایران. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

حسن روحانی در ادامه اظهارات روز سه‌شنبه خود گفت: «امروز مردم با مشکلات جدیدی مواجه هستند و همه ما در زندگی این را لمس می‌کنیم، پس دشمن می‌تواند برای ما مشکل درست کند اما دشمن قادر نیست به اهدافش برسد و این برای ما مثل روز روشن است.»

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد و خونخوار، پدرخوانده طالبان و داعش و دیگر تروریست های چند دهه گذشته در جهان است. آخوند ها و جمهوری اسلامی دشمنان حقیقی ایران. «دشمن ما همین جاست دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

در اعتراضات دی‌ماه که بیش از صد شهر ایران را دربر گرفته بود شمار زیادی از معترضان شعارهایی در حمایت از دودمان پهلوی سر دادند و از وقوع انقلاب ۵۷ ابراز پشیمانی کردند.

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

«رضاشاه روحت شاد»، «چه اشتباهی کردم که انقلاب کردم»، «ای شاه ایران، برگرد به ایران» و «ایران که شاه نداره، حساب کتاب نداره» ازجمله شعارهایی بود که در این تجمعات اعتراضی شنیده می‌شد.

میلیاردها پول مردم ایران صرف هزینه قبر جلاد خونخوار آیت الله خمینی میشود. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

رضا پهلوی، ولیعهد پیشین ایران نیز از این اعتراضات حمایت کرده و می‌گوید مردم ایران «قصد دارند سرنوشت خود را بر اساس آن‌چه خود خواستار آن هستند، بنا کنند».

از زندگی اشرافی و دزدی و چپاول اموال مردم توسط سران و چماقداران جمهوری اسلامی، و فقر و بدبختی میلیون ها کودک و خانواده ستمدیده ایرانی. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

پس از این رویدادها، حسن روحانی روز چهارشنبه، ۱۱ بهمن‌ماه،در یک سخنرانی به مناسبت سالگرد انقلاب سال ۵۷ با اشاره به دوران پهلوی گفت که «بازگشت به عقب از محالات است و افزود که «هرگز اجازه نخواهیم داد استبداد به این سرزمین بازگردد».

مرگ بر جمهوری اسلامی ـ آزادی و سکولاریسم برای فردای ایران

آقای روحانی همچنین با اشاره به حکومت پهلوی گفت که این حکومت «به این دلیل همه چیز را از دست داد که صدای نقد مردم را نشنید، صدای مردم نصیحت مردم را هم نشنید».

این انتقاد در حالی از سوی حسن روحانی بیان می‌شود که معترضان و مخالفان حکومت جمهوری اسلامی نیز انتقاد مشابهی نسبت به نظام ولایت فقیه حاکم بر جمهوری اسلامی دارند.

از رادیو فردا